بیمه

معرفی بیمه نامه های وسائل نقلیه هوایی شرکت بیمه پردیس

   بیمه نامه هواپیما از جمله بیمه نامه های تخصصی است که علاوه بر نیاز به تخصص و تجربه ، به لحاظ وجود پتانسیل خسارت های فاجعه بار و تاثیر پذیری بالای افکار عمومی از اتفاق های هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

شرکت بیمه پردیس یکی از بزرگترین شرکت های بیمه خصوصی با توجه به برخورداری از رتبه نخست توانگری مالی برای هفت سال پیاپی نزد بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و دارای مجوز قبولی بیمه اتکایی،  از جمله شرکت های بیمه ای است که به لحاظ فنی و مالی قادر به ارایه پوشش های بیمه ای ویژه هواپیما و صنایع وابسته مطابق با استانداردها و کنوانسیون های بین المللی می باشد.

شرکت بیمه پردیس سابقه طولانی و ارتباطی موفق و صمیمانه در همکاری با خطوط هوایی ارایه دهنده خدمات هوایی و فرودگاهی، شرکت های هلیکوپتری فعال در زمینه های جابجایی بار و مسافر، عملیات ساحلی و فراساحلی،  آمبولانس های هوایی، کنترل و نظارت مرزی و شهری، جستجو و نجات و شرکت های هواپیمایی تفریحی و آموزشی را در کارنامه خود به همراه دارد.

از طرفی در زمینه بیمه های هوایی علاوه بر شبکه ارزیابان داخلی، از خدمات شرکت های ارزیابی معتبر بین المللی از جمله خدمات شرکت  Air Claims(McLaren)، به عنوان یکی از برترین ارزیابان خسارت هوایی دنیا را دارد.

بیمه بدنه هواپیما

بیمه سرنشینان

بیمه بار همراه مسافر

بیمه مسئولیت نسبت به اشخاص ثالث

بیمه خطر جنگ