بیمه

بیمه درمان تکمیلی از پرکاربردترین نوع پوشش های بیمه ای است. خطر بیماری ها همواره سلامتی اعضای خانواده را تهدید می کند و در زمان وقوع بیماری، به ناچار هزینه های سنگین درمان به خانواده تحمیل می شود. بیمه های درمان تکمیلی می توانند تا حدودی پرداخت هزینه های درمان را تسهیل نمایند. اما یک واقعیت وجود دارد و آن اینکه، تمام خانواده ها نمی توانند تحت پوشش بیمه های درمان تکمیلی سازمانی قرار گیرند. برای این منظور بیمه درمان خانواده مستقل از نیاز به وجود بیمه های پایه، برای پاسخ گویی به نیاز خانواده ها طراحی شده است.

بیمه درمان خانواده با ارائه طرحهای مختلف، پاسخگوی نیازهای درمانی خانواده ها می باشد که در ازای پرداخت حق بیمه تمام اعضای خانواده که سن آنها کمتر از 70 سال است می توانند از این پوشش بهره مند گردند. برای دریافت این پوشش نیاز به وجود بیمه گر پایه نمی باشد

اين بيمه نيز برحسب نياز بيمه شدگان و تعهدات متنوع، به روشهای مختلف ارائـه مـيشـود و هزينه های درمانی بيمه شدگان را جبران ميكند. امروزه، بيمه درماني به عنوان بيمه های مكمـل درمان، در خدمت گروه هايی است كه خدمات بيمـه ای اجتمـاعي و خـدمات درمـانی، تكـافوی نيازهای آنان را نميكند و نقش مهمي در اين راستا به عهده دارد. با عنايت به ضرورت بهداشت و درمان در جوامع متمدن امروزی و مشكل تامين هزينه های آن، بيمه درمانی به ويژه در كنـار بيمه های عمر و حوادث، زندگی بي دغدغه و راحت تری را برای بيمه شدگان به ارمغان مي آورد.

هزینه بیمه درمان تکمیلی خانواده چقدر است؟

هزینه بیمه تکمیلی خانواده پردیس بستگی به نوع طرح انتخابی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02188193770 تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد.

آیا امکان خرید اقساطی بیمه درمان تکمیلی خانواده وجود دارد؟

بیمه پردیس با ارائه امکان خرید اقساطی بیمه درمان تکمیلی خانواده، به خانواده های ایرانی کمک می کند تا با کمترین هزینه بهترین امکانات درمانی را دریافت نمایند.

آیا بیمه تکمیلی خانواده پردیس خدمات درمانی کرونا را پوشش می دهد؟

بیمه درمان خانواده پردیس با پوشش کامل هزینه های درمان کرونا در این روزهای سخت در کنار هموطنان عزیز است تا در هنگام رو به رو شدن با این ویروس نگران هزینه های درمانی سنگین نباشند.

بهترین بیمه تکمیلی خانواده کدام است؟

بیمه تکمیلی خانواده پردیس با ویژگی های منحصر به فرد و امکانات ویژه بهترین بیمه تکمیلی خانواده برای خانواده های ایرانی است که خارج از تهران زندگی می کنند.